Yeni Trend: Keçe çanta

Sonbahar trendlerini takip etmeden duramayanlar için bu sezonun modasını açıklıyoruz; keçe çanta. Uzun süredir aksesuarlarda, kolyelerde, ve cüzdanlarda gördüğümüz keçe, çantalarda kullanıldığında da oldukça tarz duruyor. Özellikle okulların açıldığı bu günlerde tarzınızla dikkat çekmek isterseniz, birbirinden farklı ve sıradışı tasarımlı ikonik keçe çantaları kullanabilirsiniz. Üzerinde ister hayranı olduğunuz bir filmin isterseniz tarihten bir karakterin baskılarını bulabileceğiniz modelleri ile keçe çantalar bu sonbaharda çok konuşulacak…

Keçe çanta Modelleri

Keçe çanta modellerini kendiniz kullanabileceğiniz gibi okul döneminde sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. İşte sizin için derlediğimiz birbirinden güzel keçe çanta modelleri;

1-Harry Potter Baskılı Keçe çanta

yeni-trend-kece-canta-1

“Don’t let muggles get you down” yani sıradan insanların (büyücü olmayan) seni alt etmesine izin verme. Gözlük ve yara izi ile yapılan minimal tasarımı Harry Potter hayranları çok sevecek.

2-Frida Kahlo Baskılı Çanta

yeni-trend-kece-canta-5

“Bildiğim tek şey şu ki, resim yapıyorum çünkü buna ihtiyacım var” diyen Frida Kahlo’nun hayatı birçoğumuz için ilham vericidir….

Geometrik tasarım Frida Kahlo portresi ve sulu boya efektli renklendirmesi ile oldukça cool duran bu model bizim favorilerimiz arasında.

3-Baykuş Baskılı Çanta

yeni-trend-kece-canta-4

Baykuş figürleri önceki yıllarda özellikle tshirt baskılarında oldukça fazla karşımıza çıkmıştı. Bizce keçe çantalarda oldukça tarz duruyor. Peki siz bu geometrik tasarım baykuş figürlü çanta hakkında ne düşünüyorsunuz?

4-Fotoğraf Makinası Baskılı Çanta

yeni-trend-kece-canta-6

Fotoğraf çekmek kimisi için tutku, vazgeçilmez bir hobidir. Siz ya da sevdikleriniz için de böyle ise hem kendiniz için harika bir aksesuar hem onlar için oldukça hoş bir hediye olabilecek bu çantayı kaçırmayın.

5- Müzik Dinleyen Sevimli Kız Baskılı Çanta

yeni-trend-kece-canta-3

Kulaklığı hiç düşmeyen sevimli kızlar için renkli baskıyla hazırlanmış bu tasarım keçe çantayı eminiz ki severek takacaksınız.

6-Kurukafa Baskılı Çanta

yeni-trend-kece-canta-2

Asi ruhların olmazsa olmazı… 🙂

2 thoughts on “Yeni Trend: Keçe çanta

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir