Okulda Tarzınızı Yansıtın; Tasarım Not Defteri

Koca yaz göz açıp kapayıncaya kadar bitti. Tatil, iş, staj, bayram derken yine sonbaharın ilk ayı Eylül geldi ve okul zilleri yavaş yavaş çalmaya başladı. E haliyle okul dönemi başlamadan yapılan kırtasiye alışverişi de kaçınılmaz oldu. Siz de rengarenk kırtasiye ürünleri arasında kendinizi kaybedenlerdenseniz, özellikle de not defteri standının önünde dakikalar geçiriyorsanız bu yazımız tam size göre!

Tasarım Kapaklı Not Defteri Modelleri

1- Van Gogh’un Çiçekleri Temalı Telli Defter

okulda-tarzinizi-yansitin-tasarim-not-defteri-4 okulda-tarzinizi-yansitin-tasarim-not-defteri-3

Van Gogh’un bahar çiçeklerine olan tutkusunu tuvale döktüğü eserlerini barındıran bu defter, size her not aldığınızda sanatın güzelliğini hatırlatacak.

2-İsme Özel Organizer Defter

okulda-tarzinizi-yansitin-tasarim-not-defteri-7 okulda-tarzinizi-yansitin-tasarim-not-defteri-6

Çantanızda ayrı ayrı defterler, kalemler, kırtasiye gereçleri taşımaktan hoşlanmıyorsanız içinde organizer bulunan bu not defteri sizin imdadınıza yetişiyor. Pratik ve kullanışlı bu set ayrıca geri dönüşümlü ve dahası üzerine isminizi yazdırabilirsiniz. (Sevdiklerinizin ismini yazdırıp onlara okul döneminde tatlı bir hediye verebilirsiniz)

3-İsme Özel Retro Defter

okulda-tarzinizi-yansitin-tasarim-not-defteri-5

Pusula baskısı, deri görünümlü kabı ve ipli tasarımıyla bu defter size seyir günlüğü yazma hissi de verebilir ancak biz sadece derslerde ya da toplantılarda kullanmanızı tavsiye ederiz. 🙂

Not defterinin üstüne isim, özlü bir söz ya da tarih de yazdırabilir, sevdikleriniz için şık bir hediyeye de dönüştürebilirsiniz.

4- Einstein ve İzafiyet Teorisi Defterleri

okulda-tarzinizi-yansitin-tasarim-not-defteri-2 okulda-tarzinizi-yansitin-tasarim-not-defteri-1

Gelmiş geçmiş en zeki insanlardan biri olarak Einstein size de çalışırken ilham versin!

5-Uzay Temalı Not Defteri

okulda-tarzinizi-yansitin-not-defterleri-10

Gezegenler balon olsa, astronot onları tutsa… Derste, işte, toplantıda hayallere dalanlar için ruhunuzu yansıtan bir defter tasarımı…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir