Küçük Prens Hayranları İçin Hediyeler

“Bir yıldızda yaşayan bir çiçeği seviyorsanız, geceleyin yıldızlara bakmak hoştur. Ve geceleri gökyüzüne bakarsın. Her şeyin çok küçük olduğu gezegenimi gösteremem sana. Belki böylesi daha iyidir. Yıldızım senin için herhangi bir yıldız olsun. Böylece gökyüzündeki bütün yıldızlara bakmayı seveceksin.” -Küçük Prens

Çocuk kitapları raflarında yer alsa da, herkesin hayatının farklı evrelerinde tekrar tekrar okuması gereken bir kitaptır Küçük Prens. Her okuduğunuzda yeni bir şey keşfedeceğimiz, unuttuğumuz değerleri hatırlayacağımız kitap belki de bu yüzden dünyada en çok kopyası basılan kitaplardan biri olmuştur.

Küçük Prens Temalı Hediye Fikirleri

Sizin de sevdiklerinizden eminiz bu unutulmayan kitabın hayranı olan, tekrar tekrar okuyan, felsefesini benimseyenler vardır. Onları Küçük Prens temalı hediyelerle mutlu etmek isterseniz bu yazımız sizin için…

1-Le Petit Prince Biblo ve Anahtarlık

kucuk-prens-hayranlari-icin-hediyeler-9

Küçük Prens’ini her zaman yanında taşımak isteyenler için Le Petit Prince minik anahtarlık ve büyük boy biblo setini alabilirsiniz.

2-Le Petit Prince İsme Özel Kupası

kucuk-prens-hayranlari-icin-hediyeler-8

Hem sevdiği bir hediye olsun hem de ona özel olsun isterseniz, Le Petit Prince temalı kupanın kapağına hediye edeceğiniz kişinin adını ya da sizin için önemli bir sözü, tarihi vs yazdırabilirsiniz.

3-Le Petit Prince Kar Küresi

kucuk-prens-hayranlari-icin-hediyeler-6

Kar küresinin romantizmini Le Petit Prince’in sevimliliğini bir araya getiren bu tasarım ile sevdiğiniz kişiye ömür boyu saklayacağı bir hediye verebilirsiniz.

4-Le Petit Prince Ahşap Çekmece

kucuk-prens-hayranlari-icin-hediyeler-3

Hem ev dekorasyonunda takı kutusu vb. şekillerde hem ofis masasında organizer olarak kullanılabilecek sevimli minyatür komidin ile Le Petit Prince sevdiklerinizin yanıbaşında olsun.

5-Le Petit Prince Takvim ve Not Defteri

kucuk-prens-hayranlari-icin-hediyeler-2

Minik kahramınımızı gözününüz önünden ayırmamanın bir yolu da Le Petit Prince temalı masa takvimi ve not defteri. Her gününüzü planlarken onun sözlerini hatırlayabilir, boşa vakit geçirmeyi bir kenara bırakabilirsiniz.

6-Le Petit Prince Keçe Çanta

kucuk-prens-hayranlari-icin-hediyeler-1

Küçük Prens hayranlarının en çok seveceği hediyelerden biri de üzerinde o ve gezegenin olduğu keçe sırt çantası. Bildiğiniz gibi altın sarısı saçlı prens birçok gezegen dolaşmış fakat en son “çiçeğinin” onu beklediği gezegenine dönmek istemiştir…

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir