Erkeğe Hediye İsme Özel Cüzdan Modelleri

Cüzdan modası asla geçmeyen hediyelerden biri. Hem şık hem kullanışlı bir hediye olması sebebiyle oldukça tercih ediliyor. Doğum günü, yıldönümü ve babalar günü gibi özel günlerin ise olmazsa olmaz hediyelerinden biri. Erkekler için ise ayrı bir yeri var cüzdanın. Ancak erkek arkadaşınıza, babanıza, eşinize, erkek kardeşinize ve arkadaşlarınıza sıradan bir cüzdan almak istemiyorsanız, imdadınıza isme özel cüzdan modelleri yetişiyor.

İsme Özel Cüzdan Modelleri

Sevdiklerinize kendini daha özel hissettirmek için ona alacağınız hediyenin üstünde isminin yazmasını istemez misiniz? İstediğiniz model, renk ve marka cüzdan modelini seçebilir üzerine isim ve ya tarih yazdırabilirsiniz. İşte sizin seçtiğimiz isme özel cüzdan modelleri;

1-Siyah Deri İsme Özel Erkek Cüzdanı

erkeğe-hediye-isme-özel-cüzdan-modelleri-4

Siyah cüzdan her erkeğin dolabında olması gereken, en garanti seçimdir. Üst kısmı pütürlü alt kısmı pürüzsüz deriden bu cüzdan gündelik kullanım için de oldukça uygun. Üstelik bu hediyeyi yine isme özel bir kalem ile tamamlayabilirsiniz.

2-Siyah Deri İsme Özel Kartlık

erkeğe-hediye-isme-özel-cüzdan-modelleri-5

Cüzdan yerine alternatif bir hediye seçeneği olan kartlık da daha ufak ve pratik olması sebebiyle özellikle son zamanlar oldukça tercih ediliyor. Seçtiğiniz model ve marka kartlık üzerine yine hediye alacağınız kişinin ismini yazdırabilirsiniz.

3-Kahverengi Deri Erkek Cüzdanı

Koyu Kahverengi Deri Erkek Cüzdanı

erkeğe-hediye-isme-özel-cüzdan-modelleri-8

Süet detaylı bu koyu kahverengi cüzdan daha çok günlük hayatta spor modelleri tercih edenler için.

Açık Kahverengi Deri Erkek Cüzdanı

erkeğe-hediye-isme-özel-cüzdan-modelleri-2

Deri üzerinde detaylarla klasik görünümden uzaklaştırılmış bu cüzdan da oldukça şık bir model.

4-Turuncu Deri Erkek Cüzdanı

erkeğe-hediye-isme-özel-cüzdan-modelleri-3

Hediye alacağım kişi çok renkli bir karaktere sahip diyorsanız, daha iddialı bir renk seçimi yapabilir ve ona turuncu renkte bir cüzdan hediye edebilirsiniz.

5-Gri Erkek Cüzdanı

erkeğe-hediye-isme-özel-cüzdan-modelleri-1

Sevdiğiniz kişinin ismine özel olması yetmez, kimsede olmayan bir model hediye etmek istiyorum diyorsanız oldukça az markada bulunan gri deri cüzdan aradığınız hediye olabilir.

6-Lacivert-Bordo İsme Özel Cüzdan

erkeğe-hediye-isme-özel-cüzdan-modelleri-9

Bordo ve lacivertin mükemmel uyumunu gözardı etmemiz tabii ki imkansız. Renk seçeneklerinin oldukça fazla olduğu isme özel cüzdan modellerinden bizim favorilerimizden biri ise bu model.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir